Währungen:
Zaloguj Się
 

Dostawa i oplaty

przesyłka Oferujemy naszym klientom szybkiego przetwarzania i wysyłki szczęśliwy zakupy. International Air wyrazić EMS, DHL, TNT International. Czas dostawy zależy od przeznaczenia. Jak zwykle, zamówienie będzie w ciągu 1-3 dni roboczych, mamy potwierdzenie wpłaty na adres wysyłki po wysyłać. Wszystkie opakowania muszą być obecne Po otrzymaniu płatności, numerem przesyłki za pośrednictwem poczty e-mail.
Anuluj
Chcesz wysłać zamówienie do odwołania, bezpośrednio przed e-mail. I 4% opłat będą miały zastosowania.
Powrót
Myte lub niewykorzystane (z wyjątkiem Trial), w ciągu siedmiu dni od daty otrzymania towaru zwracana. Produkty (S) musi powrócić do kraju otrzymane lub towar zostaną zwrócone do nadawcy.
1. Deklaracja musi być uzyskane z obsługi klienta, aby otrzymać zwrot pieniędzy. Lub powrót przesyłka zostanie zwrócona do Ciebie.
2. Podaj powód do powrotu, aby uzyskać zezwolenie na powrocie. I back-to-back adres
3. Zabezpieczenie ładunku opakowań. Poniższa informacja o powrocie: Bill-to imię i nazwisko, adres, nazwa, adres statku, numer porządkowy i powód zwrotu
, Powrót
Wymień wymogi muszą być po 7 dni od daty otrzymania elementów, które zostaną określone w wymianie projektu i nowy kolor lub rozmiar e-mail deklantenservice.
Projekt musi być powrotna.
Nowe i nie otrzymał asortyment towarów zamienne nie mogą być zagwarantowane. Po procesie wymiany
jest zakończona, otrzymasz powiadomienie e-mail.
UWAGA:
*** Wysyłka nie jest jeszcze zwrotowi.
*** 20% tej opłaty jest odejmowana od dotacji.
*** Jeśli chcesz dodać element problemy non jakości, znaczek klienta umorzyć do 20% opłaty za dostawy.
*** Zwrot może potrzebować do obsługi jednego do dwóch tygodni, przynajmniej kredytowej eenfactureringscyclus konta w sądzie.
*** Aby skontaktować obsługi klienta Powrót Licencja napisz do nas.
Powrót